Παρασκευή, 26 Φεβρουαρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, F1, WRC, Moto Gp, τένις, βόλεϊ και NBA στο σημερινό πρόγραμμα.

Super League

17.15 Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

19.30 ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

Premier League

14.30 Φούλαμ-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουότφορντ (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Γουέστ Χαμ-Έβερτον (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

14.00 Χετάφε-Λεγκανές (COSMOTE SPORT2HD)

17.15 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Θέλτα-Βιγιαρεάλ (COSMOTE SPORT2HD)

21.45 Αλαβές-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)

SerieA

16.00 Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports2HD)

19.00 Γιουβέντους-Έμπολι (Novasports2HD)

21.30 Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports1HD)

Bundesliga

16.30 Φράιμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ (COSMOTE SPORT6HD)

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Γκλάντμπαχ (COSMOTE SPORT9HD)

19.30 Λειψία-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT3HD)

LigaNOS

17.30 Μπράγκα-Πόρτο (COSMOTE SPORT9HD)

20.00 Σάβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT8HD)

22.30 Μπενφίκα-Τοντέλα (COSMOTE SPORT8HD)

EFL Championship

17.00 Ντέρμπι-Ρόδεραμ (Novasports3HD)

19.30 Μίντλεσμπρο-Νόριτς (Novasports3HD)

Formula1 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν)

13.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

16.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι (Γαλλία)

10.00 SS8 Desert des Agriates 1 (COSMOTE SPORT8HD)

11.10 SS9 Castagniccia 1 (COSMOTE SPORT8HD)

17.00 SS11 Desert des Agriates 2 (COSMOTE SPORT8HD)

18.10 SS12 Castagniccia 2 (COSMOTE SPORT8HD)

MotoGP (Αργεντινή)

15.45 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

19.20 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

20.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 (Αργεντινή)

14.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

18.25 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3

13.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

17.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

14.00 Bundesliga 2: Μπόχουμ-Αμβούργο (COSMOTE SPORT9HD)

17.00 Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: ΑΕΚ-Άρης (COSMOTE SPORT4HD)

18.00 Ligue1: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports4HD)

19.00 Τουρνουά Τένις WTA Miami Open: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)

21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ γυναικών: Καζαλμαγκιόρε-Νοβάρα (COSMOTE SPORT9HD)

22.00 Γαλλικό Λιγκ Καπ (τελικός): Γκινγκάμπ-Στρασβούργο (Novasports2HD)

22.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Γκραν Κανάρια-Βαλένθια (COSMOTE SPORT7HD)

00.00 ΝΒΑ: Χιούστον Ρόκετς-Σακραμέντο Κινγκς (COSMOTE SPORT4HD)

Share.

Leave A Reply